4 Mayıs 2009 Pazartesi

Revit Architecture 2010 User Interface

Videoları burdan indirebilirsiniz;
http://www.revitnotes.com/

Yeni 2010 arayüzü için alttaki 4 videoyu izleyebilirsiniz. İlk video yeni arayüz için genel bir tanıtım;


Yeni çizim arayüz hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz:

1. QAT (Quick Access Toolbar) nedir, nasıl kullanabiliriz. "Where is my command" komut yeri ve kullanımı;2. Ribbon Bar kullanımı, Keytips nedir, nasıl kullanabiliriz? Keyboardshortcuts, Adı ve yerleri değişen komutlar hakkında kısa bilgiler;3. Çizim alanımız ve bu alanın en altında yer alan komutlar hakkında bazı bilgiler;


4 yorum:

 1. merhaba
  video lınklerı hata verıyo mumkunse tekrar yuklermısınız. Reviti ögrenmek ıstıyorum da elımde hıc kaynak yok. Videolarlarınız yardımcı olacagına ınanıyorum:)

  YanıtlaSil
 2. Merhaba,

  Videoları buradan izleyebilir ve indirebilirsiniz: http://www.prota.com.tr/prota_bilgisayar/urunler/revit_arch_video.html
  Ayrıca Prota'yı arayıp Revit Architecture Eğitim Filmleri'ni talep edebilirsiniz. Bedelsiz olarak edinmeniz mümkün. İyi çalışmalar.

  YanıtlaSil
 3. slm nermin hanım ben revit egtimini almak iştyorum sanrım sizde çanakkaledeşiniz çanakkalede etim veren okular kurslar varmı ? cevabınızı bekliyorum .

  YanıtlaSil
 4. Ayhan Bey merhaba, Çanakkale'de değilim, maalesef. Eğitimi Ankara'da ve İstanbul'da ki ofislerimizde veriyoruz. Ama Çanakkale'de belli bir sayıda eğitim grubu oluşturulursa bunu da görüşebiliriz. İyi çalışmalar.

  YanıtlaSil